OPA350EA/2K5 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 4,148
גיליון נתונים
קיים במלאי: 826
Microchip Technology
קיים במלאי: 198
Microchip Technology
Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס ‎8-VSSOP‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
OPA350EA/2K5
מק"ט מוצר של DigiKey
296-46161-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-46161-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-46161-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OPA350EA/2K5
תיאור
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
OPA350EA/2K5 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
150 µV
יצרן
זרם - הספקה
5.2mA
סדרה
זרם - יציאה / ערוץ
40 mA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
2.5 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
5.5 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
פס-לפס
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
22V/µs
מארז ההתקן של הספק
‎8-VSSOP‎
מכפלת רוחב פס בהגבר
38 MHz