OPT8241NBN
מק"ט מוצר של DigiKey
296-42354-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OPT8241NBN
תיאור
IC TOF SENSOR 78COG
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמן-טיסה 3D חיישני תמונה 320H x 240V ‎78-COG (8.75×15.71)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
OPT8241NBN דגמים
קטגוריה
מסגרות לשנייה
150.0
יצרן
Texas Instruments
מתח - הספקה
1.5V ~ 3.3V
אריזה
מגש
מארז‏ / תיבה
‎78-BGA, מודול
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
‎78-COG (8.75×15.71)‎
סוג
זמן-טיסה 3D
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
מערך פיקסלים פעיל
320H x 240V