REF35125QDBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-REF35125QDBVRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-REF35125QDBVRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-REF35125QDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
REF35125QDBVR
תיאור
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.05% SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
REF35125QDBVR דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
3.3ppmp-p
יצרן
Texas Instruments
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
0.7ppmrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
1.5V ~ 6V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
2.6µA
סוג ייחוס
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
קבוע
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
זרם - יציאה
10 mA
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
טולרנס
±0.05%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎12ppm/°C‎