REG102NA-5/250G4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 665
Microchip Technology
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
REG102NA-5/250G4
מק"ט מוצר של DigiKey
REG102NA-5/250G4-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
REG102NA-5/250G4
תיאור
IC REG LINEAR 5V 250MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
REG102NA-5/250G4 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
500 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
800 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
65dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
10V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V