SN65HVD70DGSR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-40516-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-40516-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-40516-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN65HVD70DGSR
תיאור
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10VSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1/1 מקמ"ש מלא RS422, RS485 ‎10-VSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SN65HVD70DGSR דגמים
קטגוריה
היסטרזיס מקלט
70 mV
יצרן
Texas Instruments
קצב נתונים
400kbps
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C