SN74LVC1G175DCKT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-32299-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-32299-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-32299-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G175DCKT
תיאור
IC FF D-TYPE SINGLE 1BIT SC70-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דלדלגים (Flip-Flops) 1 אלמנט D-סוג 1 Bit קצה חיובי ‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G175DCKT דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
5ns ב-5V, 50pF
יצרן
Texas Instruments
סוג מזנק
קצה חיובי
סדרה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - רגיעה (Iq)
10 µA
פונקציה
איפוס
קיבוליות כניסה
3 pF
סוג
D-סוג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
לא מהופך
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הרכיבים
1
מארז ההתקן של הספק
SC-70-6
מספר Bits לרכיב
1
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
תדר השעון
175 MHz