SN74LVC1G32DSFR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-28376-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-28376-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-28376-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32DSFR
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ ‎6-SON (1×1)‎
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G32DSFR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
‎6-SON (1×1)‎
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
6-XFDFN
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V