SN74LVC1G32IDCKREP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Texas Instruments
קיים במלאי: 21,747
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Texas Instruments
קיים במלאי: 13,256
גיליון נתונים
ישירים
Diodes Incorporated
ישירים
onsemi
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
onsemi
Toshiba Semiconductor and Storage
שער OR IC 1 ערוץ SC-70-5
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SN74LVC1G32IDCKREP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-SN74LVC1G32IDCKREPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-SN74LVC1G32IDCKREPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-SN74LVC1G32IDCKREPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32IDCKREP
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ SC-70-5
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G32IDCKREP דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.5ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V