SN74LVC1G32MDCKREP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-22350-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-22350-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-22350-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32MDCKREP
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ SC-70-5
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G32MDCKREP דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.5ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V