SN74LVC1G32QDRYRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-SN74LVC1G32QDRYRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-SN74LVC1G32QDRYRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-SN74LVC1G32QDRYRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32QDRYRQ1
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ ‎6-SON (1.45×1)‎
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G32QDRYRQ1 דגמים
קטגוריה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
יצרן
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
סדרה
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.5ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג לוגיקה
הרשאה
AEC-Q100
מספר המעגלים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
‎6-SON (1.45×1)‎
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
מארז‏ / תיבה
6-UFDFN
זרם - רגיעה (מקס')
10 µA
מספר מוצר בסיס
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA