SN74LVC1G32YZPR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-14365-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-14365-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-14365-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32YZPR
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ ‎5-DSBGA (1.4×0.9)‎
מודלים EDA/CAD
SN74LVC1G32YZPR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
יצרן
רמה לוגית - נמוכה
‎0.7V ~ 0.8V
סדרה
רמה לוגית - גבוהה
1.7V ~ 2V
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג לוגיקה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז ההתקן של הספק
‎5-DSBGA (1.4×0.9)‎
מספר הכניסות
2
מארז‏ / תיבה
5-XFBGA, DSBGA
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V