SN74LVC2G14DBVR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 41,223
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 6,173
גיליון נתונים
שדרוג
Nexperia USA Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
דומים
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger SOT-23-6
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SN74LVC2G14DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-13010-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-13010-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-13010-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC2G14DBVR
תיאור
IC INVERTER 2CH 2-INP SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SN74LVC2G14DBVR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
10 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.3V ~ 1.4V
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
‎1.4V ~ 3.7V
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.7ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V