SN74LVC2G14DCK3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-SN74LVC2G14DCK3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-SN74LVC2G14DCK3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-SN74LVC2G14DCK3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC2G14DCK3
תיאור
IC INVERT SCHMITT 2CH 2IN SC70-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מהפך IC 2 ערוץ Schmitt Trigger SC-70-6
מודלים EDA/CAD
SN74LVC2G14DCK3 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - רגיעה (מקס')
10 µA
יצרן
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
סדרה
רמה לוגית - נמוכה
‎0.3V ~ 1.4V
Digi-Reel®
רמה לוגית - גבוהה
‎1.4V ~ 3.7V
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
4.7ns ב-5V, 50pF
סוג לוגיקה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מספר המעגלים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הכניסות
2
מארז ההתקן של הספק
SC-70-6
מאפיינים
Schmitt Trigger
מארז‏ / תיבה
‎6-TSSOP‏, SC-88‏, SOT-363
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V