TL1963A-25DCYT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 2.5V 1.5A SOT-223-4 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A SOT-223-4 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TL1963A-25DCYT דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 1 mA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 80 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 63dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 20V | מארז / תיבה TO-261-4, TO-261AA |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק SOT-223-4 |