TL1963A-25DCYT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TL1963A-25DCYTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TL1963A-25DCYTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TL1963A-25DCYTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TL1963A-25DCYT
תיאור
IC REG LIN 2.5V 1.5A SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A SOT-223-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TL1963A-25DCYT דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
80 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V