TL4050B25IDBZT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TL4050B25IDBZT דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה 50ppm/°C |
יצרן Texas Instruments | רעש - 10 Hz עד 10 kHz 41µVrms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - קתודה 65 µA |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
סוג ייחוס מצדי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה קבוע | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
זרם - יציאה 15 mA | מספר מוצר בסיס |
טולרנס ±0.2% |