TL4050B25IDBZT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-46217-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-46217-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-46217-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TL4050B25IDBZT
תיאור
IC VREF SHUNT 0.2% SOT23-3
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
TL4050B25IDBZT דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
50ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.2%