TLV1117-33IDCYR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-21113-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-21113-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-21113-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV1117-33IDCYR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA SOT-223-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TLV1117-33IDCYR דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏1.3‏ ב-mA‏800‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
15V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V