TLV1117LV18DCYR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-28777-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-28777-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-28777-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV1117LV18DCYR
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
TLV1117LV18DCYR דגמים
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
100 µA
PSRR
75dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V