TLV2170IDGKR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-49971-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-49971-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-49971-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV2170IDGKR
תיאור
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8VSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Standard (General Purpose) מכשור 1 מעגלים חשמליים פס-לפס ‎8-VSSOP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TLV2170IDGKR דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
500 µV
יצרן
זרם - הספקה
125µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה / ערוץ
17 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
2.7 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
36 V
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
פס-לפס
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
0.4V/µs
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מכפלת רוחב פס בהגבר
1.2 MHz