TLV61220DBVR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ממיר Boost מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1.8V 1 יציאה 220mA (מתג) SOT-23-6 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TLV61220DBVR דגמים |
קטגוריה | מתח - כניסה (מקס') 5.5V |
יצרן | מתח - יציאה (מינ'/קבוע) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - יציאה (מקס') 5.5V |
סטטוס החלק פעיל | זרם - יציאה |
פונקציה מעלה-מתח | מיישר סינכרוני כן |
תצורת יציאה חיובי | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
טופולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה | מארז / תיבה |
מספר היציאות 1 | מארז ההתקן של הספק SOT-23-6 |
מתח - כניסה (מינ') 0.7V | מספר מוצר בסיס |