TLV61220DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-30547-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-30547-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV61220DBVR
תיאור
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Boost מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1.8V 1 יציאה 220mA (מתג) SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
TLV61220DBVR דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
Digi-Reel®
מתח - יציאה (מקס')
5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - יציאה
פונקציה
מעלה-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מתח - כניסה (מינ')
0.7V