TLV709A33DBVR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TLV709A33DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TLV709A33DBVRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TLV709A33DBVRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TLV709A33DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLV709A33DBVR
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TLV709A33DBVR דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏1.6‏ ב-mA‏150‏
יצרן
זרם - יציאה
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
10 µA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
60dB (100kHz)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, זרם אחורי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V