TMS320C6727BZDH350
מק"ט מוצר של DigiKey
296-26846-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TMS320C6727BZDH350
תיאור
IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נקודה צפה מעבד אותות דיגיטליים (DSP‏) 350MHz ‎256-BGA (17×17)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TMS320C6727BZDH350 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
RAM על-השבב
288kB
יצרן
Texas Instruments
מתח - כניסה/יציאה
3.30V
סדרה
מתח - ליבה
1.40V
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 90°C (TC)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
נקודה צפה
מארז‏ / תיבה
256-BGA
ממשק
EBI/EMI‏, HPI‏, C‏2‏I‏, McASP‏, SPI‏
מארז ההתקן של הספק
‎256-BGA (17×17)‎
קצב שעון
350MHz