TMS32C6713BPYPA167
מק"ט מוצר של DigiKey
296-41905-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TMS32C6713BPYPA167
תיאור
IC FLOATING POINT DSP 208-HLQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
נקודה צפה מעבד אותות דיגיטליים (DSP‏) 167MHz ‎208-HLQFP (28×28)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TMS32C6713BPYPA167 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
RAM על-השבב
264kB
יצרן
Texas Instruments
מתח - כניסה/יציאה
3.30V
סדרה
מתח - ליבה
1.20V
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TC)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
נקודה צפה
מארז‏ / תיבה
‎208-LQFP‏, פדים חשופים
ממשק
ממשק מארח, C‏2‏I‏, McASP‏, McBSP‏
מארז ההתקן של הספק
‎208-HLQFP (28×28)‎
קצב שעון
167MHz