TPL0102-100RUCR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-28379-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-28379-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-28379-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPL0102-100RUCR
תיאור
IC DIG POT 100K 14-QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 100k Ohm 2 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C ממשק ‎14-QFN (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPL0102-100RUCR דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
בלתי נדיף
יצרן
Texas Instruments
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
כתובת ניתנת לבחירה
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±20%
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מקדם טמפרטורה (אופייני)
92ppm/°C
הולך וצר (Taper)
לינארי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורה
פוטנציומטר
מארז ההתקן של הספק
‎14-QFN (2×2)‎
מספר המעגלים
2
מארז‏ / תיבה
14-XFQFN
מספר מסעפים
256
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C