TPS1HB50BQPWPRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS1HB50BQPWPRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS1HB50BQPWPRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS1HB50BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS1HB50BQPWPRQ1
תיאור
40-V, 50-M, 1-CH AUTOMOTIVE SMAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 18A ‎16-HTSSOP‎
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
18A
יצרן
Rds On (טיפוסי)
50mOhm
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
מבוקר קצב שינוי (Slew Rate)
סוג מתג
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (מתכווננת), טמפרטורת-יתר
מספר היציאות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
יחס - כניסה:יציאה
1:1
דירוג
לרכב
תצורת יציאה
צד גבוה
הרשאה
AEC-Q100
סוג היציאה
תעלת N
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ממשק
הפעל/הפסק
מארז ההתקן של הספק
‎16-HTSSOP‎
מתח - עומס
6V ~ 18V