TPS544B20RVFR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-46238-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-46238-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-46238-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS544B20RVFR
תיאור
IC REG BUCK ADJ 20A 40LQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.6V 1 יציאה 20A ‎40-PowerLFQFN
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS544B20RVFR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
18V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
סדרה
מתח - יציאה (מקס')
5.5V
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
ניתן לבחירה
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
טופולוגיה
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎40-LQFN-CLIP (7×5)‎
מתח - כניסה (מינ')
4.5V