TPS62400DRCT
מק"ט מוצר של DigiKey
296-20690-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-20690-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-20690-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS62400DRCT
תיאור
IC REG BUCK ADJ DL 10VSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.6V 2 יציאה 400mA, 600mA ‎10-VFDFN‏, פדים חשופים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS62400DRCT דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
6V
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
2.25MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
2
מארז ההתקן של הספק
‎10-VSON (3×3)‎
מתח - כניסה (מינ')
2.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
6V