TPS62400DRCT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG BUCK ADJ DL 10VSON |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.6V 2 יציאה 400mA, 600mA 10-VFDFN, פדים חשופים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | TPS62400DRCT דגמים |
קטגוריה | מתח - יציאה (מינ'/קבוע) |
יצרן | מתח - יציאה (מקס') 6V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם - יציאה |
סטטוס החלק פעיל | תדר - מיתוג 2.25MHz |
פונקציה מוריד-מתח | מיישר סינכרוני כן |
תצורת יציאה חיובי | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
טופולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה | מארז / תיבה |
מספר היציאות 2 | מארז ההתקן של הספק 10-VSON (3×3) |
מתח - כניסה (מינ') 2.5V | מספר מוצר בסיס |
מתח - כניסה (מקס') 6V |