TPS65010RGZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-15241-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-15241-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-15241-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS65010RGZR
תיאור
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 48VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען IC ליתיום-יון/פולימר ‎48-VQFN (7×7)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS65010RGZR דגמים
קטגוריה
מתח מארז סוללות
4.2V
יצרן
Texas Instruments
מתח - הספקה (מקס')
5.5V
Digi-Reel®
ממשק
I2C, USB
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
הרכב כימי של הסוללה
ליתיום-יון/פולימר
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר תאים
1
מארז‏ / תיבה
‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
זרם - טעינה
קבוע - ניתן-לתכנות
מארז ההתקן של הספק
‎48-VQFN (7×7)‎
הגנה מפני תקלות
טמפרטורת-יתר
מספר מוצר בסיס
זרם טעינה - מקס'
500mA