TPS720105YZUR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS720105YZURTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS720105YZURCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS720105YZURDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS720105YZUR
תיאור
IC REG LIN 1.05V 350MA 5-DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 350mA ‎5-DSBGA (0.96×1.33)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS720105YZUR דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
38 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
80 µA
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
4.5V
מארז‏ / תיבה
6-UFBGA, DSBGA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.05V