TPS73150MDBVREP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-22490-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-22490-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-22490-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS73150MDBVREP
תיאור
IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS73150MDBVREP דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
550 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
750 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
5V