TPS74501PDRVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS74501PDRVRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS74501PDRVRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS74501PDRVRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS74501PDRVR
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 500MA 6-WSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן 1 יציאה 500mA ‎6-WSON (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS74501PDRVR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
35 µA
Digi-Reel®
PSRR
50dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎6-WDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
0.55V