TPS79101DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-11864-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-11864-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-11864-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS79101DBVR
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן 1 יציאה 100mA SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS79101DBVR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
250 µA
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, נעילת תת-מתח (UVLO)
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V