TPS7A20115PDQNR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS7A20115PDQNRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS7A20115PDQNRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS7A20115PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS7A20115PDQNR
תיאור
300MA ULTRA-LOW-NOISE LOW-IQ LOW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎4-X2SON (1×1)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS7A20115PDQNR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
8.5 µA
Digi-Reel®
PSRR
dB‏40‏ ~ dB‏95‏ (MHz‏1‏ ~ Hz‏100‏)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎4-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.15V