TPS7A8500RGRR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-49016-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-49016-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-49016-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS7A8500RGRR
תיאור
IC REG LINEAR POS ADJ 4A 20-VQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי ניתן לכוונון/תכנות 1 יציאה 4A ‎20-VQFN (3.5×3.5)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TPS7A8500RGRR דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
4 mA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
6 mA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
42dB ~ 25dB (10kHz ~ 500kHz)
תצורת יציאה
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), אתחול רך
סוג היציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
מספר המייצבים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
6.5V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
0.8V