TPS7B91120DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TPS7B91120DBVRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TPS7B91120DBVRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TPS7B91120DBVRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TPS7B91120DBVR
תיאור
IC REG LINEAR 12V 150MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎SOT-23-5‎
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
150 µA
סטטוס החלק
פעיל
PSRR
dB‏43‏ ~ dB‏55‏ (kHz‏100‏ ~ kHz‏10‏)
תצורת יציאה
פונקציות בקרה
גבול זרם
סוג היציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
מספר המייצבים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
40V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V