TS12A4514DBVR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-24201-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-24201-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-24201-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TS12A4514DBVR
תיאור
IC SWITCH SPST-NOX1 10OHM SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 מתג מעגל-משולב (IC) מעגל 1:1 10Ohm ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TS12A4514DBVR דגמים
קטגוריה
רוחב פס ‎-3db‎‏
520MHz
יצרן
Texas Instruments
הזרקת מטען
-11.5pC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות ערוץ ((CS(off), CD(off)
7.5pF, 7.5pF
סטטוס החלק
פעיל
זרם - זליגה ((IS(off) (מקס')
1nA
מעגל מיתוג
SPST - NO
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מעגל מולטיפלקסר/דה-מולטיפלקסר
1:1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המעגלים
1
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
10Ohm
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
מתח - הספקה, יחידה (+V)
2.7V ~ 12V