TSM24ADBZR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TSM24ADBZRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TSM24ADBZRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TSM24ADBZRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TSM24ADBZR
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38V (טיפוסיה) מלחץ60A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
60A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
2800W (2.8kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
USB
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
54pF ב-1MHz
ערוצים חד-כיווניים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
24.8V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38V (טיפוסיה)