TUSB1004IRNQR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-TUSB1004IRNQRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-TUSB1004IRNQRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-TUSB1004IRNQRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TUSB1004IRNQR
תיאור
10 GBPS USB 3.2 4-CHANNEL ADAPTI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חוצץ, ReDriver 4 תעלת 10Gbps ‎40-WQFN (6×4)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TUSB1004IRNQR דגמים
קטגוריה
מספר הערוצים
4
יצרן
Texas Instruments
זמן שיהוי
300ps
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
אכשור אות
איזון (Equalization) כניסה, De-Emphasis יציאה
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות - כניסה
10 pF
סוג
חוצץ, ReDriver
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
יישומים
I2C, USB
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)