UA78L12ACLP
מק"ט מוצר של DigiKey
296-11131-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78L12ACLP
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UA78L12ACLP דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏1.7‏ ב-mA‏40‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
בתפזורת
PSRR
42dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
מתח - כניסה (מקס')
27V
מארז ההתקן של הספק
TO-92-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V