UA78L12ACLPE3
מק"ט מוצר של DigiKey
296-50340-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78L12ACLPE3
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
UA78L12ACLPE3 דגמים
אריזה
בתפזורת
PSRR
42dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
27V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V