UA78L12ACLPM | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | UA78L12ACLPM דגמים |
קטגוריה | מפל המתח (מקס') V1.7 ב-mA40 |
יצרן | זרם - יציאה |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | PSRR 42dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה חור מעבר |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה (TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA מוליכים מכופפים |
מתח - כניסה (מקס') 27V | מארז ההתקן של הספק TO-92-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 12V | מספר מוצר בסיס |