UA78L12ACLPR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-24392-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-24392-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78L12ACLPR
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
מודלים EDA/CAD
UA78L12ACLPR דגמים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
PSRR
42dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
27V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V