UA78M33CDCYR
מק"ט מוצר של DigiKey
296-13424-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-13424-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-13424-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78M33CDCYR
תיאור
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
UA78M33CDCYR דגמים
PSRR
80dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-4
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V