UA78M33CKCS
מק"ט מוצר של DigiKey
296-21633-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UA78M33CKCS
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎TO-220-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UA78M33CKCS דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏2‏ ב-mA‏350‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
צינור
PSRR
80dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - כניסה (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V