UCC28C56HQDRQ1
מק"ט מוצר של DigiKey
296-UCC28C56HQDRQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-UCC28C56HQDRQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-UCC28C56HQDRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UCC28C56HQDRQ1
תיאור
AUTOMOTIVE, 30-V, LOW-POWER CURR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UCC28C56HQDRQ1 דגמים
קטגוריה
תדר - מיתוג
1MHz
יצרן
Texas Instruments
יחס מחזור (מקס')
100%
סדרה
מיישר סינכרוני
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סינכרון שעון
כן
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
גבול זרם, בקרת זמן מת, בקרת תדר, מדרגה, אתחול רך
סוג היציאה
דוחף טרנזיסטור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
פונקציה
מעלה-מתח, מוריד-מתח, מעלה-מתח/מוריד-מתח
דירוג
לרכב
תצורת יציאה
חיובי
הרשאה
AEC-Q100
טופולוגיה
Boost, Buck, Flyback, Forward, SEPIC
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
פאזות יציאה
1
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
15.5V ~ 28V