D1CSA2512FR004F-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-D1CSA2512FR004F-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-D1CSA2512FR004F-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4463-D1CSA2512FR004F-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D1CSA2512FR004F-T3
תיאור
RES 0.004 OHM 1% 4W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 mOhms ±1% 4W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) אנטי-גופרית, חישת זרם, חסין רטיבות, בטיחות אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
אנטי-גופרית, חישת זרם, חסין רטיבות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C