D1CSA3921MR001F-T3
מק"ט מוצר של DigiKey
4463-D1CSA3921MR001F-T3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4463-D1CSA3921MR001F-T3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4463-D1CSA3921MR001F-T3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D1CSA3921MR001F-T3
תיאור
RES 0.001 OHM 1% 7W 3921
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 mOhms ±1% 7W נגד שבב לא-סטנדרטי אנטי-גופרית, חישת זרם, חסין רטיבות, בטיחות אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
אנטי-גופרית, חישת זרם, חסין רטיבות, בטיחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C